פרויקטים אחרונים שלנו

GOLDSEED CBD
חנות וירטואלית

בפרוייקט זה היינו מעורבים משלב הרעיון כולל עיצוב וחווית משתמש ולבסוף פיתוח החנות הוירטואלית. GOLDSEED CBD הינה חברה מובילה בארה”ב בתחום ה CBD, פעילה כבר המון שנים התחום אופליין והחליטו לבחור בנו להקים להם את המוצר הדיגיטלי המושלם.

BITLY
אתר תדמית עם טפסי שלבים

בפרוייקט זה היינו מעורבים משלב הרעיון כולל עיצוב וחווית משתמש ולבסוף פיתוח האתר כולל טפסים דינמיים עם שלבים.
BITLY הינה חברה המתעסקת בחיסכון ביטוחי. עיקר פעילותה הינה אונליין לכן היה חשוב מאוד בפרויקט זה דגש על חווית משתמש נוחה פשוטה אך גם מיוחדת וייחודית.

RN Finance
אתר תדמית לייעוץ משכנתאות

בפרויקט זה ליווינו את הלקוח משלב אפיון האתר תוך כדי הקשבה לרצונות ולצרכים של הלקוח. עיצוב ייחודי ואלגנטי המתאים לאופי פעילות החברה. RN הינה חברה מובילה בייעוץ משכנתאות.

PETULOVE
חנוץ וירטואלית למוצרי חיות

PETULOVE הינה חברה מובילה בארה”ב בתחום אביזרים וצעצועים לחיות, פעילה כבר המון שנים התחום אופליין והחליטו לבחור בנו להקים להם את המוצר הדיגיטלי המושלם שלהם. בפרויקט זה היינו מעורבים משלב הרעיון כולל עיצוב וחווית משתמש ולבסוף פיתוח החנות הוירטואלית.

MAGIC CAR SOUNDS
חנות וירטואלית למכירת מוצרים לרכב

MAGIC CAR SOUNDS הינה חברה וותיקה של מעל 30 שנים המתמחה באלקטרוניקה לרכב. בעלי החברה פנו אלינו לאחר סקר ארוך שלהם איך לבנות את החנות הוירטואלית המושלמת להם. לאחר שיחת היכרות ואפיון קצר הבנו שנוכל לתרום להם ולבנות להם את המוצר האידיאל. ואכן ליווינו אותם משלב האפיון עד לעיצוב ולבסוף הפיתוח של החנות הוירוטאלית שלהם.

B360
אתר תדמית למערכת ניהול עובדים

B360 הינו מערכת ניהול עובדים מתקדם. אנו ליוינו אותם משלב האפיון והעיצוב של התאר תדמית שלהם. העיצוב המודרני לצד חווית משתמש אופטימלית.

CENTRAL GROUP
אתר תדמית השקעות נדל"ן

בפרויקט זה היינו מעורבים משלב הרעיון כולל עיצוב וחווית משתמש ולבסוף פיתוח אתר התדמית של חברת CENTRAL GROUP. חברה זו מתמחה בשיווק נדל”ן בארה”ב ומובילה בתחום גם בישראל וגם מעבר לים.

INVICTUS ADJUSTERS
אתר תדמית שמאי נזקים

INVICTUS ADJUSTERS הינה חברה מובילה בארה”ב בתחום שמעות הנזיקין. הם פנו אלינו בדרישה לבנות להם אתר תדמית המסביר את הפעילות שלהם, על החברה והנעה לפעולה של יצירת קשר. אנו עיצבנו להם ופיתחנו אתר ייחודי מקצועי ומרשים המתאים לאופי פעילות החברה.